17 лет на рынке КОРОТКА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЮ ТА ПРОДУКЦІЮ NERIS-Zelgear 

Свою діяльність компанія "Neris" почала в 1999 році з невеликого приміщення на взуттєвій фабриці в Києві, почавши випускати оболонки до каркасних байдарок і надавати послуги з ремонту водного спорядження. Поступово розширювали асортимент виробів і виробничі площі, розробили лінійку каркасних, надувних байдарок і катамаранів із залізною та надувний рамою.

Багато років компанія Neris плідно працювала для вас і виробляла різні моделі байдарок і катамаранів. Багато з вас допомагали нам розвиватися, Ви ділилися дорогоцінним досвідом, що дозволило нам поліпшити наявні моделі і виробляти все більш зручне і сучасне спорядження.

Одним из серьёзных этапов в жизни нашей компании стало сотрудничество с американской компанией ZelGear. В ходе совместных разработок и испытаний родились новые модели катамаранов - полиуретановый Крепыш-6 и катамаран Вектор. Также находятся в разработке и вскоре будут выпущены новые виды снаряжения, сделанное из самых современных материалов.

Одним із серйозних етапів в житті нашої компанії стала співпраця з американською компанією ZelGear. В ході спільних розробок і випробувань народилися нові моделі катамаранів - поліуретановий Здоровань-6 і катамаран Вектор. Також знаходяться в розробці і незабаром будуть випущені нові види спорядження, вироблені з найсучасніших матеріалів.

Ми також виробляємо і продаємо гермоупаковки, страхувальні жилети та інші аксесуари для водного туризму. Новим для нас напрямом є виробництво швидкомонтованих тентів з надувним каркасом.
Ми намагаємося вдосконалювати свої вироби, розширювати модельний ряд байдарок і катамаранів. Туристи багатьох країн обирають наші байдарки і відкривають для себе світ Подорожей.

Продукція виробництва ZelGear викладена на сайті neris.kiev.ua (новий сайт в розробці і незабаром буде працювати) і ми постараємося якомога швидше виключити плутанину на тему Neris-Zelgear.

Производственное здание Neris


ВИРОБНИЦТВО NERIS - ZELGEAR

На сьогоднішній день «Neris-ZelGear» володіє власною виробничою площадкою. Компанія має великий замкнутий цикл виробництва, який включає цехи розкрою і пошиття, цех склейки, зварювальний цех з новітнім обладнанням. Майстри застосовують як перевірені часом традиційні технології, так і новітні досягнення науки і техніки.

ЯКІСТЬ NERIS - ZELGEAR

Підготовка до подорожі - один з найвідповідальніших моментів. Адже все має бути добре продумано, зручне і надійне. Особливо це стосується спорядження. Ми розуміємо всю відповідальність, покладену на нас як на виробників.
Ми дбаємо про якість і довговічність наших виробів, тому намагаємося використовувати кращі тканини і комплектуючі і застосовувати новітні технології у виробництві.
Наші байдарки і катамарани виготовлені з човнового німецького матеріалу Heytex. Ми використовуємо фурнітуру YKK, клапана і насоси італійського виробника Scoprega і намагаємося зробити Ваш відпочинок комфортним і безпечним

Ми будемо вдосконалюватися ще більше і сподіваємося, що із спорядженням ZelGear ваші подорожі стануть ще більш різноманітними, комфортними і безпечними!

Новини


20.06.2018 07:31:48


Підписатися на новини:
або RSS 2.0

Ціни для країни

English  Русский  Українська 

Зворотній зв'язок

Ім`я:
Email:
Тема:
Повідомлення: